Poznaj prawdziwy świat jednorożców! „Wszystko co chcielibyście wiedzieć o jednorożcach” to pierwsza w Polsce książka, która nie należy do literatury fantasy, ale do literatury faktu. Jest idealnym prezentem dla wszystkich małych i dużych miłośników jednorożców, dla osób interesujących się historią oraz wszystkich, którzy lubią poszerzać swoją wiedzę.

Czytelnicy dowiedzą się z niej m.in.:
– Skąd wzięła się wiara ludzi w jednorożce?
– Jakie miejsca w Polsce i na świecie są kojarzone z tymi zwierzętami?
– Jak naukowcy próbowali stworzyć jednorożce?
– Co łączy te mityczne zwierzęta z historycznymi postaciami, takimi jak Aleksander Wielki, Juliusz Cezar, Kartezjusz, Chyngis-chan, Marco Polo i Leonardo da Vinci?
– Jak współczesna popkultura wykorzystuje motyw tych zwierząt?
– Co symbolizowały jednorożce w średniowiecznym chrześcijaństwie?
– Jakie są najsłynniejsze dzieła sztuki z motywem jednorożców?
– Które współczesne zwierzęta i rośliny są nazywane jednorożcami i dlaczego?
– Jakie są legendy o tych zwierzętach?
– i wiele więcej.

Pobierz bezpłatny fragment książki.

Książka została tak pomyślana, aby idealnie nadawała się na prezent. Publikacja będzie miała twardą, bardzo ładną okładkę. Ponadto na początku książki będzie jedna pusta strona przeznaczona na wpisywanie dedykacji. Będzie też można otrzymać autograf oraz spersonalizowaną dedykację od autora.

 

Do książki będą dołączone 3 gratisy.

Pierwszym z nich będzie plik PDF zawierający 100 rysunków jednorożców do kolorowania w formacie A4. Wystarczy je wydrukować na drukarce. Informacje o tym, jak pobrać ten plik, pojawią się w samej książce.

Drugim gratisem będzie zestaw 8 pięknych wodnych naklejek na paznokcie z jednorożcami o wymiarach ok 1 na 1 cm każda.

Trzecim gratisem (dostępnym tylko w ramach portalu Polakpotrafi.pl) będzie darmowy wstęp na dowolnie wybrany jeden spacer po Warszawie prowadzony przez autora książki dla posiadacza książki oraz wszystkich towarzyszących mu osób (a może ich wziąć ze sobą, ile tylko zechce).

Książka będzie też wspierać cel charytatywny związany z jednorożcami. 1 zł ze sprzedaży każdego egzemplarza książki zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Unicorn (czyli jednorożec), które od kilkunastu lat pomaga osobom chorym na raka przy pomocy psychoonkologii.

Detaliczna cena książki wyniesie 29.90 zł. Jednak na portalu PolakPotrafi.pl będzie ją można otrzymać za 27.00 zł.

Dowiedz się więcej.